Darmowe Gry

Ken, nowe zdjęcia

Gra w Barbie

Ken, nowe zdjęcia

Ken, nowe zdjęcia Ocena: 6/10

Gra Ken, nowe zdjęcia

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ken potrzebuje nowego spojrzenia woo Barbie pomoże Ci wybrać najlepszą fryzurę, najlepsze ubrania, które pasują do nowej osobowości. Stylizacja gra, w której trzeba zdefiniować wizerunek bohatera. Ken potrzebuje nowego obrazu, aby Barbie zakochać się z nim, aby mu pomóc, musi wybrać najlepszą fryzurę, najlepsze ubrania, które najlepiej pasują do swojej nowej osobowości. Chłopak z najbardziej znanych w świecie lalek potrzebuje nowego spojrzenia i trzeba utworzyć nową stylistykę. Wybierz ubranie dla niego. Możesz zmienić fryzurę, kolor włosów i ubrania. Moda gry dla dziewcząt. Jak sposób?

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 33056 razy on-line. Klasyfikacja 537 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 2314 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 33056 razy
Ken, nowe zdjęcia

Ken,chłopak Barbie. Teraz można utworzyć nowy obraz tej postaci. Możesz wybrać ciuchy. Jeśli jesteśfanem mody, będzie można stworzyć kompletny zestaw kostiumów dla głównego bohatera. Trzeba połączyć kolory, spodnie, bluzy, czapki, itp. Kolory muszą być połączone, aby przejść do mody. Możesz wybrać salon, z cięcia włosów i farbowania kolor włosów. Złóż swoją dziewczynę z powrotem w nim zakochana.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ken, nowe zdjęcia w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Ken, nowe zdjęcia. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ken, nowe zdjęcia i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Ken, nowe zdjęcia jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ken, nowe zdjęcia, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ken, nowe zdjęcia
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253417
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136704
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.