Darmowe Gry

Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia

Gra w Barbie

Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia

Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia Ocena: 3/10

Gra Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Sztuk Barbie gra logiczna, to poziom trudności 3. Oto więcej sztuk niż inne łatwiejsze. Ta gra ma komplikacji jest błędne części. Będziesz musiał obrócić kawałki, aby dopasować odpowiednio. Wyszukiwanie w odpowiednich częściach, aby dopasować się wzajemnie i przejść ukończenie wizerunku dziewczyny w Kalifornii. Nasz przyjaciel i księżniczka jest gwiazdą tej gry, w której musisz umieścić elementy układanki w prawidłowej pozycji, a następnie łączą się z sobą, aby dokończyć obraz lalka Barbie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 35226 razy on-line. Klasyfikacja 513 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 3772 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 35226 razy
Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia

Złóż puzzle jest zabawa intelektualna aktywność. Chodzi o to, o poprzednie zdjęcie, w tym przypadku z lalka Barbie. Obraz jest podzielony na kilkadziesiąt elementów o nieregularnych kształtach. Musisz znaleźć połączenie między każdym z tych elementów, tak aby obraz Barbie powraca w całości. Ta łamigłówka ma trudności, że kawałki są na stanowiskach, które nie są w porządku, więc najpierw trzeba włożyć kawałek we właściwym kierunku, przed wyjazdem szuka jednego z pasowaniem. Po zakończeniu pojawi się ponownie obraz pełnego dziewczyny Kalifornii.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie Puzzle: Dziewczyna Kalifornia
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.