Darmowe Gry

Space Invaders Ekstremalne

Gra w arcade

Space invaders ekstremalne

Space Invaders Ekstremalne Ocena: 8/10

Gra space invaders ekstremalne

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tym darmowe gry online, twoim jedynym celem jest zabicie jak najwięcej wrogów, jak to możliwe. Jest ona podobna do zwijający gry, tylko ten przechodzi pionowo. Jest to również bardzo szybciej niż klasyczny jeden. Czy kiedykolwiek grałeś Space Invaders? To jest gra, która najbardziej przypomina go. Tylko w tym jednym, nawet nie trzeba martwić się strzelać, bo to zawsze jest strzelanie. Jedyne klucze, które trzeba się martwić o to klawisze strzałek, które są oczywiście używane do przemieszczania się po ekranie, i klawisz spacji, ponieważ dzięki niej będzie można iść do psycho trybie, który jest w trybie, który sprawia, że ​​jesteś niezwyciężony i podwajaszkoda, że twój statek ma do wrogów. Baw się dobrze!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5853 razy on-line. Klasyfikacja 3499 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 10 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5853 razy
Space Invaders Ekstremalne

Oryginalne Space Invaders to zręcznościowa gra wideo wydana w 1978 roku. Jest to jedna z pierwszych gier fotografowania i celem jest pokonanie fale cudzoziemców z dział laserowych, aby zarobić jak najwięcej punktów jak to możliwe. Aby to zrobić, trzeba będzie kontroli działko laserowe przesuwając go poziomo w dolnej części ekranu i strzelania malejąco cudzoziemców. Ponieważ coraz więcej cudzoziemców pokonany, ruch cudzoziemców i muzyka gry zarówno w przyspieszeniu.Celem jest pokonanie pięciu wierszy jedenastu cudzoziemców, które poruszają się poziomo, w tę iz powrotem po ekranie, jak przejść w stronę dolnej części ekranu.Zawodnik pokonał cudzoziemca, i otrzymuje punkty, strzelając je z dział laserowych.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Space Invaders Ekstremalne w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Space Invaders Ekstremalne. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Space Invaders Ekstremalne i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Space Invaders Ekstremalne jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Space Invaders Ekstremalne, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Space Invaders Ekstremalne
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
181806
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17460 głosów
Zagrał
79759
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
73731
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?