Darmowe Gry

Atlantis Statki Bojowe

Gra w arcade

Atlantis statki bojowe

Atlantis Statki Bojowe Ocena: 4/10

Gra atlantis statki bojowe

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Nowoczesna wersja klasycznej gry pancernika, ustawić w postaci Disneya, Milo i filmu Atlantis. Odmiana jest to, że musisz ukrywać swoje statki i swoje pułapki. Następnie trzeba znaleźć okręty wroga, unikając pułapek, aby znaleźć. Jeśli znajdziesz łodzi, będziesz miał dodatkową turę, ale jeśli znajdziesz pułapkę, stracić zmiany. Pancerniki grać gry na uniwersum Disneya Atlantydy. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 19498 razy on-line. Klasyfikacja 924 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 1784 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 19498 razy
Atlantis Statki Bojowe

Statki gry. Klasycznej akcji, w której ukryć swoje statki na morzu i kontrastu poprzez współrzędne próbuje zniszczyć swój statek podczas ataku na nich. Gra pancernik. Gra w bitwie morskiej. Dostroić ze współrzędnymi się zniszczyć jak najwięcej statków, jak to możliwe. Trzeba powiedzieć, litery i liczby, tak że przestrzeń jest zniszczone. Uniknąć pułapek i zaatakować wszystkie statki, jak możesz. Trzeba zniszczyć całą flotę przeciwnika.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Atlantis Statki Bojowe w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Atlantis Statki Bojowe. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Atlantis Statki Bojowe i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Atlantis Statki Bojowe jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Atlantis Statki Bojowe, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Atlantis Statki Bojowe
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?