Darmowe Gry

czerpanego Arkanoid

Gra w arcade

Czerpanego arkanoid

Czerpanego Arkanoid Ocena: 6/10

Gra czerpanego arkanoid

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra to remake klasycznej gry Arkanoid, w której piłka odbija się to, aby zniszczyć wszystkie bloki w górnej części ekranu. Klasyczny Arkanoid, ale z nowoczesnym i zabawy, że ekran został opracowany z piórem na papierze czuć. Użyj myszki, aby poprowadzić do stołu, aby odbić piłkę po ekranie i złamać wszystkie bloki, które są na górze. Usuń wszystkie bloki i przejść do następnego poziomu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8609 razy on-line. Klasyfikacja 2259 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 148 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8609 razy
czerpanego Arkanoid

Wersja klasycznej gry Arkanoid, w której piłka odbija się od dolnej części ekranu, na platformie, która porusza się na boki. Trzeba wziąć platformę do punktu, gdzie przechodzą do piłki tak, że nie zostaje utracone na dole. Jeśli piłka spada, można przegrać. Musisz zniszczyć wszystkie bloki na górze, aby przejść do następnego poziomu. Za pomocą myszki, prowadzić swój dział do odbijać piłki wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Wyczyścić ekran i przejść do następnego poziomu. To jest Arkanoid. Jest to klasyczna gra Arkanoid, ale z nowoczesnymi akcentami.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie czerpanego Arkanoid w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie czerpanego Arkanoid. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie czerpanego Arkanoid i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra czerpanego Arkanoid jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie czerpanego Arkanoid, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

czerpanego Arkanoid
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?