Darmowe Gry

Działa Walki

Gra w arcade

Działa walki

Działa Walki Ocena: 5/10

Gra działa walki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Już strzelec, który ma bronić pozycji przed czołgów zbliża się. Instrukcje: Użyj górę iw dół strzałek, aby przenieść cannon lewo i prawo, aby strzelać mniejsze lub większe odległości i przestrzeni, aby strzelać. Klasyczna i prosta gra, w której trzeba zakończyć wszystkie czołgi wroga, próbując dotrzeć do stanowiska. Punkt i strzelać pociskami na wrogów, które mogą być inne czołgi, a nawet samoloty. Istnieje kilka rodzajów wrogów i z których każdy ma inny wynik. Spróbuj przejść przez swoje linie obrony.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10920 razy on-line. Klasyfikacja 1623 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 492 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10920 razy
Działa Walki

Klasyczna gra niszczenia czołgów na pustyni. Jesteś strzelec, który ma armat. Trzeba bronić linii obrony swojej armii. Zbiorniki są na piaskach pustyni i przyszedł do ciebie. Musisz kontrolować armaty i mierzyć wysoko i daleko, aby strzelać i zniszczyć oddziały wroga. Pistolety są główne działa artyleryjskie. Strzelanka, wojna i kontroli strzał zniszczyć oddziały wroga, zanim się do linii obrony. Wskazano, że każdy typ wroga daje inny wynik.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Działa Walki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Działa Walki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Działa Walki i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Działa Walki jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Działa Walki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Działa Walki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?