Darmowe Gry

Arkanoid

Gra w arcade

Arkanoid

Arkanoid Ocena: 6/10

Gra arkanoid

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do dodania ich do państwa ocena.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 179856 razy on-line. Klasyfikacja 45 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 12068 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 179856 razy
Arkanoid

zarząd, piłka, bloki, kolor, arkanoid,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Arkanoid w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Arkanoid. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Arkanoid i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Arkanoid jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Arkanoid, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Arkanoid
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17452 głosów
Zagrał
77890
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
71991
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?

Zwierząt Mahjong GRAĆ ►

Zwierząt mahjong

5
5 po 10 - 5060 głosów
Zagrał
55082
razy

Celem gry jest dopasowanie płytek. W celu dopasowania musisz wybrać dwa pasujące płytki, które nie są blokowane w prawo lub w lewo. Jeśli nie możesz wybrać dachówka, to zablokowane. Po meczu dwóch płytek zniknie. Większość meczów są wybierając płytki z dokładnie tego samego obrazu na nich. Niemniej jednak, każdy owoców będzie mecz z jakichkolwiek innych owoców i wszelkie kwiat będzie mecz z jakim ...