Darmowe Gry

Ultranium 2

Gra w arcade

Ultranium 2

Ultranium 2 Ocena: 3/10

Gra ultranium 2

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ultranium 2 to remake klasycznego Arkanoid, gdzie trzeba kontrolować poziomy pasek, aby odbić piłkę i złamać wszystkie bloki na ekranie. Po uruchomieniu nowej gry można wybrać poziom, na którym grasz. Pozioma prowadnica jest sterowany przez ruch myszy. Musisz spróbować złapać bonusy, które spadają z cegły, ponieważ dzięki nim, dostaniesz różne ulepszenia. Jest to bardzo zabawne gry, które zapewniają rozrywkę na długi czas, ponieważ jest bardzo wciągająca. Nie ma usprawiedliwienia się nudzić z drugiej raty Ultranium.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 16248 razy on-line. Klasyfikacja 1145 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 860 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 16248 razy
Ultranium 2

Dynamika gry jest jak każdy inny styl gry Breakout. W tych grach celem jest przełamanie bloków przy użyciu piłki odbijając na poziomym pasku. Trzeba zapobiegać spadkowi piłki do dolnej części ekranu.Najbardziej popularna gra zręcznościowa z tego gatunku był Arkanoid, opracowany przez Taito. Dzisiaj ta gra jest uważana klasyczna gra wideo, a wciąż są ludzie grający oryginalną wersję na komputerze.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ultranium 2 w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Ultranium 2. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ultranium 2 i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Ultranium 2 jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ultranium 2, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ultranium 2
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?