Darmowe Gry

Uderzenie wszystkie Cegły

Gra w arcade

Uderzenie wszystkie cegły

Uderzenie wszystkie Cegły Ocena: 5/10

Gra uderzenie wszystkie cegły

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jak widać w tej grze, masz cztery bary, z którym musisz odbijać piłkę.Celem jest, aby złamać wszystkie bloki centralne, aby uzyskać najlepszy możliwy wynik. Aby kontrolować grę wystarczy przesunąć kursor myszy i za pomocą klawiszy strzałek. Chociaż może się to wydawać bardzo proste gry, trudność wzrasta za każdym razem. Jest to bardzo rozrywkowa i wciągająca gra, nie można przestać grać! Musisz zsynchronizować swoje zmysły kontrolować jednocześnie wszystkie bary i nie pozwól, aby piłka dotykać krawędzi ekranu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10413 razy on-line. Klasyfikacja 1804 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 494 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10413 razy
Uderzenie wszystkie Cegły

Ta gra jest odmianą Arkanoid, klasycznej gry video.Osobliwością tej gry jest to, że można kontrolować cztery bary w tym samym czasie. Gdy bila biała dotyka cegłę, to zniknie i zdobyć punkty. Ile punktów można dostać? Czasami trzeba zrobić kilka zbiórek piłkę na tyle wysoki, aby osiągnąć najwyższe cegły przerwy. Klasyczne gry są znowu w modzie z nowymi wersjami gier online.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Uderzenie wszystkie Cegły w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Uderzenie wszystkie Cegły. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Uderzenie wszystkie Cegły i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Uderzenie wszystkie Cegły jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Uderzenie wszystkie Cegły, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Uderzenie wszystkie Cegły
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180665
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78676
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?