Darmowe Gry

Connect4

Gra w arcade

Connect4

Connect4 Ocena: 5/10

Gra connect4

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Klasyczna podłączyć 4 gry, w której musisz zrobić linię z czterech płytek tego samego koloru, aby wygrać mecz. Instrukcje: kliknij, aby włożyć kartę w kolorze gdziekolwiek chcesz. Zwycięzca jest pierwszym zawodnikiem, jednym z żółtych żetonów i jeden z czerwoną kartę, aby linię czterech układów, stąd nazwa gry. W dodatku to gra multiplayer, dzięki czemu można grać z innymi ludźmi, którzy są podłączeni do gry z dowolnego miejsca na świecie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 22407 razy on-line. Klasyfikacja 773 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 1518 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 22407 razy
Connect4

Jeśli jest klasyczna gra, że każdy grał tysiące razy jest to, że gra, w której musisz dwukolorowa żetonów, każdy gracz z. I zawsze grał z żółtym. Musisz wygrać przez linię w tym samym kolorze z czterech zakładek. Prosty, ale bardzo wciągająca i zabawna, z pewnością można spędzić godziny gry z innymi ludźmi na całym świecie za pośrednictwem naszej platformy gier przez internet, wszystko jest w trybie online i za darmo. Kształcenie rozrywki podjęliśmy do zabezpieczenia komputera i przekazać go bardzo dobrze.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Connect4 w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Connect4. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Connect4 i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Connect4 jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Connect4, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Connect4
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180665
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78676
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?