Darmowe Gry

Bombowiec Arkanoid

Gra w arcade

Bombowiec arkanoid

Bombowiec Arkanoid Ocena: 6/10

Gra bombowiec arkanoid

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Odbijać się koła z gniewną twarz przez 19 poziomów do zniszczenia środowiska, uwalniać cząstki i uzyskać wysoki wynik! Trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy, cząstki, które mogą zbierać wchłonąć zielony pasek. Z myszy komputerowej należy przesunąć zielony pasek z boku. Jeśli stracisz życie, zacząć od nowa strzelanie czerwoną piłkę naciskając lewy przycisk. Możesz wybrać poziom, który najbardziej chcesz, możesz również grać z samouczka, aby dowiedzieć się wszystkich instrukcji.Inny sposób odegrać Classic Arcade.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 11234 razy on-line. Klasyfikacja 1656 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 394 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 11234 razy
Bombowiec Arkanoid

W tej grze Arkanoid jest wyzwalany seria wybuchów, które rozkładają się obrazów na ekranie. Gdy jeden z czerwonych bil uderza obrazu, wpływ łamie zdjęcie i dostać się wiele białych cząstek.Celem jest pochłaniają największą ilość cząstek zielonego bar. Możesz również zdobywać punkty, jeśli złamiesz obrazów, które pojawiają się w centralnej części ekranu. Możesz zobaczyć sławnych ludzi, takich jak Królowa Elżbieta II Wielkiej Brytanii lub Alberta Einsteina.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bombowiec Arkanoid w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Bombowiec Arkanoid. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bombowiec Arkanoid i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Bombowiec Arkanoid jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bombowiec Arkanoid, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bombowiec Arkanoid
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?