Darmowe Gry

Arkanoid Asha

Gra w arcade

Arkanoid asha

Arkanoid Asha Ocena: 7/10

Gra arkanoid asha

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra jest zmodyfikowaną wersją oryginalnej gry Arkanoid. Jest kontrolowane za pomocą myszy, aby przesunąć pasek, poprowadzi blok, aby odbić piłkę po ekranie i złamać wszystkie bloki z bordowym i pomarańczowym kolorze. Kiedy złamać wszystkie cegły, można zobaczyć różne zdjęcia do Asha. Usuń wszystkie bloki i przejść do następnego poziomu. Podczas przerwy bloki, dostaniesz różne bonusy. Unikaj szare czaszki, ponieważ zabierają życie. Na każdym nowym poziomie dowiesz się inny obraz, który można zobaczyć podczas przerwy wszystkich kolorowych bloków.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10821 razy on-line. Klasyfikacja 1720 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 572 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10821 razy
Arkanoid Asha

Gry wideo, które zainspirował to gra flash jest Arkanoid. Jest to gra zręcznościowa firmy Taito, który był bardzo popularny, a jego poprzednik były gry, takie jak Breakout lat 70-tych. Dziś nie odmiany tej gry dla najnowocześniejszych urządzeń, takich jak smartfony i tablety. Możesz grać online to wersja ze zdjęciami Asha, bez pobierania jakiegokolwiek programu lub aplikacji. Możesz uzyskać specjalne przedmioty, z którymi można zwiększyć i powielić barów lub strzelać promieniami w cegłach.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Arkanoid Asha w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Arcade o nazwie Arkanoid Asha. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Arkanoid Asha i jest to związane Arcade. Nasza nowa gra Arkanoid Asha jest jedna z najlepszych gier Arcade znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Arkanoid Asha, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Arkanoid Asha
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry arcade

Arkanoid GRAĆ ►

Arkanoid

6
6 po 10 - 12068 głosów
Zagrał
180667
razy

Wykorzystując mysz, wytyczne dla państwa izby sie kula wokół ekranu i przerwy wszystkich kolorowych bloków. Jeżeli kula spadnie poniżej państwa izby, Pan wiil straci życie. Jasne ekranu i przeniesiony na następny poziom. Thereare 50 poziomy. Zebrać siły ups do udzielenia pomocy lub pomoc stanowią przeszkodę państwa gra rosną, uodparnianie, split, połowu, podwójne bat i laserowych. Połów w oznaczonych punktów do ...

Kije i tarcze GRAĆ ►

Kije i tarcze

6
6 po 10 - 17454 głosów
Zagrał
78678
razy

Gra składa się z trzech pionowych prętów i wielu dysków. Są rozmieszczone od najwyższej do najniższej w zależności od wielkości, w pierwszym górnym prętem. Nie można stawiać większy dysk na mniejsze w krótkim czasie. Gry jest przeniesienie wszystkich dysków do trzeciego pręta umieszczonego Malejąco. Instrukcje: Można poruszać się tylko jeden dysk na raz. Większy dysk nie może powoływa ...

Przenieś Biust GRAĆ ►

Przenieś biust

6
6 po 10 - 3418 głosów
Zagrał
72741
razy

Zagraj w klasyczną grę przenieść biust. Będzie przechodzić przez różnych rozmiarach, i rzucić piłkę w prawym kolor połączyć trzy lub więcej piłek, i się ich pozbyć. Jest to bardzo wciągająca i bardzo znane, co nam powiedzieć więcej?